معرفی چت روم فارسی امپراطور چت

0

در اینجا چت رومی رو میخوام بهتون معرفی کنم که اگه رفتین داخلش حتی برای سرک کشیدن موندنی خواهید شد. حالا میپرسید کدوم چت روم ها این ویژگی رو دارن؟ امپراطور چت و عسل چت و گلشن چت جزو معدود چت روم های معروف توی زمینه چت و چت روم فارسی هستند که شما ممکنه اگه یکبار برید داخلش به طور حتمی دفعات دیگری هم تکرار خواهید کرد. چت روم امپراطور همیشه و به صورت 24 ساعته توسط ناظرین کنترل میشه و سعی شده تا کاربران دغدغه جز چت کردن در اونجا نداشته باشن ولی در سالهای اخیر امپراطور چت هم مانند بقیه چت رومها شامل کم لطفی مسئولان محترم فیلترینگ شده و بخاطر فیلتر شدن های مکرر با ادرس های مختلف دچار مشکلات زیادی شده و این امر به چالش بزرگی برای مدیران این سایت تبدیل شده. متاسفانه هم دلیل قانع کننده هم برای این امر توسط دست اندرکاران سامانه فیلتری ارائه نمیشه و فقط بخاطر یک قانون یا بخشنامه مبادرت به اینکار میکنند.در صورتی که با بها دادن به چت روم های داخلی نه تنها میتوان از رونق دیگر شبکه های اجتماعی خارجی کاست بلکه اتفاقات چت رومی در بستر سرورهای داخلی خواهد بود که هم امنیت کاربران بالا میره هم در صورت تخلف قابل ملاحضه میتوان این امر رو پیگیری کرد.از نظر مدیران  چت روم ها ساماندهی چت روم ها و مجوز فعالیت آنها نه تنها شامل موارد بالا میشه بلکه این امر میتواند به نوعی باعث یه مدل درامد زایی هم برای دولت و هم برای صاحبان این سایتها میشه که همه این موارد به بومی کردن شبکه های اجتماعی و اعتماد مردم به این شبکه هارو باعث خواهد شد.لذا شاید وقت ان باشد که مسئولان محترم نگاه جدیتری به این امر داشته باشند و این را مدنظر قرار دهند که سایتها و شبکه های بومی راه نفوذ بقیه شبکه های خارجی رو کم میکنند هم موجبات برخی از درامدها و تجارت مجازی رو فراهم میارند

در گذشته که امکانات ارتباطی نظیر گوشی، تلفن، لپ تاپ به این وسعت وجود نداشت و کاربران برای ارتباط غیرحضوری با یکدیگر تنها می توانستند از تلفن استفاده کنند. اما با راه اندازی اینترنت فرصتی مناسبی برای کاربران فراهم شد تا با استفاده از آن به ارتباط با دیگران مشغول شوند. این ارتباط در ابتدا با ایمیل بود اما پس از مدتی چت روم ایجاد شد و کاربران به استفاده از چت روم روی آوردند.

چت روم (chat room) به معنی اتاق گفت و گو یا اتاق گپ زدن است و کاربران اینترنت می توانند در آن با یکدیگر به صورت دو یا چند نفره صحبت کرده و گپ بزنند. همین عدم محدودیت در چت روم ها و امکان صحبت گروهی باعث شده بسیاری از کاربران به آن علاقه مند شده و وقت خود را در آن صرف گفتگو با دوستان خود کنند. برخی نیز در چت روم ها دوست های جدیدی پیدا می کنند.

4.5/5 - (20 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.