قطعات پیش ساخته

0

شرکت رایان پی بتن تولید کننده نیوجرسی بتنی مینی نیوجرسی و انواع نیوجرسی و نیوجرسی بتنی در ابعاد مختلف دیوار پیش ساخته بتنی خود ایستا و قطعات بتنی و سنگدال بتنی ترافیکی و غیر ترافیکی و نیوجرسی کوچک شهری و دال‌‌‌‌های ترافیکی باکس‌‌‌‌های ترافیکی و غیر ترافیکی نیوجرسی بتنی یکطرفه و نیوجرسی بتنی دوطرفه و کانال‌‌‌‌های تاسیساتی منهول مربع و دایره کانال‌‌‌‌های آدم رو داکت بتنی ترافیکی و داکت بتنی غیر ترافیکی سپتیک پیش ساخته بتنی لوله‌‌‌‌های بتنی نیوجرسی و مینی نیوجرسی بلوک‌‌‌‌های سبک تیر برق بتنی کانکس خانه پیش ساخته بتنی است سایت فروشگاهی تهران بتن‌‌‌‌های تولید شده در این شرکت در آزمایشگاه‌‌‌‌های مجهز این شرکت تایید می‌گردد و دارای نشان استاندار ملی ایران است برای بررسی قیمت نیوجرسی میتوانید با تلفن‌‌‌‌های مجموعه تماس بگیرید قیمت نیوجرسی با توجه به نوع آن متفاوت است و درج قیمت ثابت برای آنها امکان پذیر نیست و به همین علت برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت قیمت بلوک نیوجرسی دقیق با ما تماس بگیرید.

ساخت این سازه و دال بتنی فرآورده شرکت رایان بتن با عیار بتن پیش ساخته و لیست انواع ابعاد نیوجرسی بتنی موجب عدم وارد شدن ماشین آلات از جهت‌‌‌‌های مخالف مسیر جاده آزاد یک طرفه و دوطرفه راه و ایمن کردن جادهایی شبیه جاده چالوس و آتشگاه که در کل مسیر انحنا وجود دارد نصب گاردریل پرهزینه و ناکارا هست در شیب تند انحنا قرار میگیرد تا از خروج اتومبیل به دره جلوگیری کند. این قابلیت را میتوان در نوع طرح بهربرداری و مهندسی و حجم و جرم آن دانست.

از محافظ‌‌‌‌های بتونی نیوجرسی به طور گسترده در همه کشورها استفاده می‌شود زیرا این محافظ ها می‌توانند آسیب جانی و مالی ناشی از تصادفات را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. اما این اتفاق زمانی می‌افتد که کارخانه ها با دلسوزی کار کنند و از تمام استانداردها برخوردار باشند. به همین دلیل اداره استاندارد به طور کلی باید این موضوع را از نزدیک تحت نظارت داشته باشد تا ایمنی جان افراد را به حداکثر برساند.

مینی نیوجرسی بتنی تامین کننده انواع نیوجرسی بتنی یکی از محبوب ترین انواع قالب است که در پروژه‌‌‌‌های مختلف ساختمانی از ساخت و ساز تا جاده سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد این قالب ها مانند انواع دیگر قالب‌‌‌‌های موجود در بازار امکان ساخت زیرساخت ها و سازه ها با اجزای یکسان را فراهم می‌کنند بتن‌‌‌‌های نیوجرسی برای پروژه‌‌‌‌های عمرانی با مواد مختلف بتونی برای قالب استفاده می‌شود.

از مهمترین مزایای این قالبها این است که بسته به ساختار سازه می‌توانید آنها را در ابعاد و اشکال مختلف طراحی و استفاده کنید یکی از مزایای آن قالبهایی ساخت سازه ای یکپارچه و بدون درز است بنابراین این قالبها یک انتخاب بسیار دقیق و اصولی برای ساخت سازه‌‌‌‌های با کیفیت و دقیق هستند.

این سازه باعث امن تر شدن گذرگاه ها شده که انحراف شدید دارند و ایجاد مانع طبیعی مثل رشد درختان زمان زیادی رو میبره و در ضمن در این مدت خطرات جانی و مالی جبران ناپذیر پابرجا خواهد بود پس ساخت و تولید یک محافظ جاده با طرح اصولی و اندازه مهندسی مثل نیوجرسی بتنی ضروری است.

Shape2

کارخانه محصولات نیوجرسی بتنی

بتدریج با استفاده بیشتر و تجربه‌‌‌‌های بدست آمده ارتفاع نقشه نیوجرسی بتنی بیشتر شد زیرا نتیجه آن بهتر شد طبق آمار. استفاده گسترده در ساخت و ساز جاده ای سبب شد کاربرد آن به عنوان حریم فیزیکی گسترده تر شود به عنوان مانع عمومی فراگیر و قابل حمل انتقال به هرجای پروژه ساختمانی و تغییر مسیر همیشگی یا موقتی در ترافیک جاده ای که بسیار مهم است بدون نیوجرسی بتنی امکان پذیر نیست. استفاده‌‌‌‌های جانبی نیز برای تمرینات نظامی و در امان ماندن از گلوله حملات حوادث طبیعی سیل مهار آتش کنترل رودخانه‌‌‌‌های طغیان کرده و هدایت آن به معبر مشخص یا چند خطه کردن جدا کردن خط ویژه اتوبوس سفاورت خط مخصوص آمبولانس و آتشنشانی است.

موارد استفاده دیگر نیوجرسی بتنی جداکردن ایستگاه اتوبوس و تاکسی که محافظ مرسوم را قرار میدهند جدا کردن باغ حدود خانه‌‌‌‌های ویلایی شاخص مرز دو مزرعه باغ میوه و ویلاها جایگاه‌‌‌‌های بنزین ترمینال مسافری کناری جاده برای حافی جان مردم به عنوان سد سیل کنترل آب سیل که راهی سریع بی خطر کردن سیلاب یا پیشبینی سیل از آب شدن برف رود خانه‌‌‌‌های که دیواره‌‌‌‌های محافظ آن خراب شده استفاده می‌شود.

تمام قطعه‌‌‌‌های پیش ساخته در تمام ابعاد در شرکت نیوجرسی بتنی رایان تولید میشوند. مزیت آسانی در تعویض و جابجایی نیوجرسی‌‌‌‌های آسیب دیده را نمی‌شود نادیده گرفت.

بتدریج مشکلات نقض و کاستی‌‌‌‌های گاردریل مشخص شد مشکلات بزرگی مانند توان کم در اثر برخورد اتومبیل جمع شدگی و پارگی قسمتی از آن بفکر جایگزین بهتر از هر نظر که نیوجرسی بتنی مفصلی سهم عمده ای در کم کردن آمار مرگبار تصادفات از خود نشان داد.

Shape3

خرید عمده نیوجرسی بتنی

خرید عمده نیوجرسی بتنی عوامل گوناگونی قیمت نیوجرسی بتنی را تعیین میکنند نوع مپ نیوجرسی و ماده به کار رفته الگو‌‌‌‌های این سازه دقیق و ظریف است و از پس مهندسان کارکشته بر میآید تفاوت متریال درجه یک در سازه نیوجرسی محصول نهایی را مقاوم تر مستحکم تر زمان بکارگیری بیشتر و طبعا صرفه اقتصادی خواهد داشت. دلیل تفاوت و گوناگونی همان کیفیت نیوجرسی بتنی است که ۴ نوع ریزش بتن داریم قالب معکوس و یا برعکس ایستاده ماشین اتوماتیک و در محل درجا است.

قیمت نیوجرسی بتنی بر اساس مصالح نیوجرسی بتنی از قبیل سیمان آب سنگدانه میلگرد مفصل و سایر تعیین میشود

سیمان: سیمان مورد استفاده در این بتن باید مطالبق تیپ ۱ و ۲ شماره ۳۸۹ باشد و ویژگی‌‌‌‌های آن را دارار باشد

سنگدانه سنگدانه‌‌‌‌های استفاده شده در این رزروها باید با استاندارد ملی ایران شماره ۳۰۲ نیز مطابقت داشته باشند. این گروه ها شامل شن، ماسه عدس و ماسه بادام هستند.

افزودنی ‌‌‌‌‌های لازم: برای بهبود کیفیت حفاظ ‌ها و صاف و صیقلی نگه داشتن سطح، باید از مایعات و مواد افزودنی پودر با کیفیت بالا در تهیه آنها استفاده شود.

آب: آب مورد استفاده برای تولید بتن NJ باید فاقد هرگونه مواد آلی، قلیایی یا اسیدی باشد. توجه داشته باشید که حتی نوشیدن آب مقداری اسیدیته دارد. طبق استاندارد، طبق ماده 14748، آب مورد استفاده برای مخلوط کردن بتن باید آب باشد.
میلگرد:  همانطور که گفتیم، هدف از استفاده از NJ Concrete Shields افزایش مقاومت جاده و کاهش انحراف است. بنابراین میلگرد استفاده شده باید دارای مقاومت کششی بالا حداقل 400 MPa باشد

مفصل: این اتصالات باید از مفصل‌ استفاده کنند که بتوانند در برابر ضربه شدید مقاومت کنند و مقاومت کششی بالایی دارند.

در این حفاظ‌ ها باید از مفصل‌ هایی استفاده شود که تحمل ضربه ‌‌‌‌‌های سنگین را داشته و مقاومت کششی آن‌ ها بالا باشد.

ساخت و تولید نیوجرسی بتنی

ساخت نیوجرسی بتنی در صورت استفاده از تجهیزات روانکاری بتن مستعمل باید مرتعش شده و ارتفاع بیشتری نیز رعایت شود شرایط محیطی یا دمای تولید نیز باید از ۵ درجه سانتیگراد تا ۳۲ درجه سانتیگراد باشد تا مقاومت بتن به ۵ نیوتن در میلی متر مربع برسد. روش‌‌‌‌های زیادی برای نزدیک شدن به نیوجرسی وجود دارد از روش تصفیه سریعتر می‌توان در محیط‌‌‌‌های با رطوبت بالا با استفاده از سیستم‌‌‌‌های بخار و گرمایش استفاده کرد یا می‌توان آن را در آب انجام داد که به آن آب درمانی نیوجرسی می‌گویند.

نیوجرسی پلی اتیلن ساخته شده بخاطر وزن کم آن مناسب است برای طرح‌‌‌‌های که کوتاه هستند از نظر زمانی. حمل چنین نیوجرسی بسیار آسان است، اما در عین حال مقاومت کمی دارد. در پلی اتیلن می‌توان از نور استفاده کرد و با ماسه و مواد دیگر پر کرد تا ثبات بیشتری داشته باشد. همچنین در پروژه‌‌‌‌های موقت و دائمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رایان بتن به سفارشات شرکت‌‌‌‌های آب و فاظلاب بر تکیه توسط مهندسان باتجربه طراحی و توسعه داده شده است تا دامنه کار پیمانکاران را از داربست سیستم پیش فرض به جایگزین برای و استفاده از مواد پلی اتیلن جدید با استفاده از روش چرخشی در یک قطعه جدا کند.

پس از کاشت میلگرد ها در نیوجرسی بتنی، میلگرد فولادی هیچ گونه لغزشی در طول خمش نخواهند داشت. در عمل، سطح مقطع میلگرد فولادی معمولاً به گونه‌ ای است که استحکام کششی بتن بر روی قسمت محدب میلگرد فولادی غلبه می‌کند و در موارد بزرگ‌تر میلگرد فولای به تنهایی تمام تنش را تحمل می‌کند. از این رو در ایجاد تنش‌‌‌‌‌های خمشی در تیره‌ بتن مسلح شده با میلگرد فولادی، فرض بر این است که تمامی تنش‌ها توسط میلگرد فولادی تحمل می‌شود.

برای مقاوم سازی نیوجرسی بتنی در برابر نیروها ی کششی و فشارهایی که به آن وارد می‌شود، در آن میلگرد‌‌‌‌های فولادی تعبیه شده‌ است. بتن مسلح ترکیبی از بتن و میلگرد فولاد است. میلگرد فولادی به گونه‌ای تنظیم شده‌است که فشار بارها را تحمل می‌کند.

کاربرد نیوجرسی بتنی در مهندسی ترافیک و برنامه ریزی حمل و نقل

نیوجرسی مانع بتنی است که جهت هدایت و در مسیر قرار دادن وسیله نقلیه به صورت قطعات بتنی پیش ساخته قابل اتصال به هم ساخته می‌شود. که هنگام برخورد کناره ای خودرو به دلیل زاویه کم، لبه‌‌‌‌های آن به عنوان هدایتگر برگردان عمل کرده و موجب کاهش خسارت می‌گردد. علاوه بر بتن از میلگرد جهت مسلح کردن و مقاوم کردن بتن استفاده میشود که بتن تنش‌‌‌‌های فشاری و میلگرد تنش‌‌‌‌های کششی اعمال شده به قطعه بتنی را مهار و باعث کاهش صدمات ناشی از برخورد می‌شود.

از این وسیله به عنوان محافظ عابران پیاده، محافظت از کارگران پروژه‌‌‌‌های عمرانی در مقابل خودروها، موانع موقت و موانع امنیتی ضد تروریستی همچنین سیل بند، جلوگیری از انتشار آتش در جنگل ها، هدایتگر رودخانه و چند خطه کردن جاده ها نیز استفاده می‌شود. بسته به مورد حتی برای سپر کردن نور وسایل نقلیه مقابل و با افزایش ارتفاع نیوجرسی نیز استفاده میشود.

ایمنی در تردد وسایل نقلیه یکی از اصولی ترین مبانی در مهندسی ترافیک و برنامه ریزی حمل و نقل است. طراحی راه و تامین ایمنی راهها برای جلوگیری از انحراف وسایل نقلیه از مسیر اصلی و خطر برخورد با م وانع حاشیه جاده ها و جزایر میانی بزرگراه ها و سایر خطرات جانبی، امری اجتناب ناپذیر است. بنابراین ایمنی کناره راهها زمانی تامین میشود که طراحی سایت نیوجرسی وحفاظت صحیح این ناحیه در برابر موانع ثابت، خسارات جانی، مالی و صدمات وارد به وسایل نقلیه منحرف شده به حداقل رسیده و باعث برگشت آنها به مسیر اولیه جهت ادامه حرکت میشود. در هیچ جای دنیا گاردریل برای نگهداشتن اتوبوس و خودرو‌‌‌‌های سنگین ساخته نمی‌شود. این حفاظ ها برای کنترل ترافیک معمول و خودرو‌‌‌‌های کوچک کارایی زیادی دارد.

جدا شدن اتصالات گاردریل و فرو رفتن آن به درون بدنه خودرو که در تصادفات واقع شده در کشورمان بسیار رخ می‌دهد. به هر حال در شرایطی که خودروسازان تمایلی نسبت به ایمن سازی محصولات قدیمی و خارج از رده خود نشان نمی‌دهند و فرهنگ سازی در راستای بهبود شرایط رانندگی در کشورمان نیز به کندی پیش می‌رود، توجه به ایمنی راه ها و ایمن سازی جاده ها از اهمیت ویژه ای برخودار است که متاسفانه به ندرت به آن توجه می‌شود. تنها با اصلاح گاردریل ها، جایگزینی آنها با نیوجرسی بتنی و ایمن سازی شانه‌‌‌‌های جاده می‌توان سالانه از مرگ ده ها هزار نفر از هموطنانمان جلوگیری کرد.

گاردریل استاندارد و ایمن نه تنها در برابر ضربات سهمگین از هم گسیخته نمی‌شود طراحی کرج و اجازه عبور اتومبیل ها را نمی‌دهد، بلکه حتی در تصادفات کاملا مماس نیز وارد بدنه خودرو نمی‌شود و جان سرنشینان را به خطر نمی‌اندازد. لذا با توجه به موقعیت جاده ها و نیز وضعیت اقتصادی موجود، و جهت دستیابی به ایمنی بیشتر، مطالعه و بررسی کاربرد و عملکرد نوع حفاظ بتنی (نیوجرسی) به عنوان جایگزین گاردریل در ایمنی جاده ها و روش‌‌‌‌های بهینه سازی و ارتقاء حفاظ ها در تحقیق حاضر مورد بررسی قرار گرفته است .

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.