قهوه واکا رکورد فروش قهوه در ایران را شکست!

0

قهوه واکا

قهوه واکا یکی از بهترین قهوه فروشی‌های تهران برای خرید قهوه است که به صورت تخصصی در زمینه فروش قهوه و تجهیزات مرتبط فعالیت می‌کند. قهوه واکا با ۷ شعبه در سراسر تهران واقع در سهروردی، یوسف آباد، شهرک غرب، گیشا، اباذر، فاطمی و اندرزگو به راحتی قابل دسترسی برای همه مشتریان می‌باشد. قهوه واکا بهترین دان قهوه موجود در دنیا را تهیه و روزانه رست می‌کند. کافیست تنها یک بار خرید قهوه از قهوه واکا را تجربه کنید تا تفاوت در طعم و کیفیت را متوجه شوید. قیمت قهوه در فروشگاه قهوه واکا در برابر کیفیت محصولات بسیار مناسب است و قهوه واکا همواره در تلاش است تا بهترین کیفیت قهوه را با قیمت مناسب ارائه کند.

خرید آنلاین قهوه

خرید قهوه به صورت آنلاین در ایران به عنوان یکی از روش‌هایی است که به مرور در حال افزایش است چرا که امکان سفارش این نوشیدنی را به صورت ۲۴ ساعته در دسترس عاشقان قهوه قرارداده است.

یکی از دغدغه‌های مشتریان در خرید آنلاین قهوه، خرید قهوه‌ای خوش طعم و عطر و با کیفیت است که به تازگی رست شده باشد. همچنین از دیگر خواسته‌های دوست‌داران قهوه انتخاب لاین قهوه دلخواه خودشان است. این موارد در بسیاری از سایت‌های فروش قهوه فراهم نیست.

اما قهوه واکا که حدود ۷ ماه است وبسایت خود را راه‌اندازی کرده است تمامی این دغدغه‌ها را پوشش داده است. با ثبت سفارش در این سایت در کمترین زمان قهوه‌ای تازه و با کیفیت برای شما ارسال می‌شود. همچنین برای مشتریانی که به اصطلاح قهوه‌باز هستند و می‌خواهند لاین قهوه دلخواه خود را سفارش دهند، یک فرایند منحصر به فرد ایجاد کرده است که هر کسی می‌تواند ترکیب قهوه دلخواه خود را سفارش دهند.

برای قهوه واکا همواره ارسال به موقع سفارشات، تجربه خرید عالی و ارائه قهوه تازه رست شده و باکیفیت در کنار قیمت مناسب اولویت بوده است. همچنین پشتیبانی آنلاین تیم قهوه واکا از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب آماده پاسخگویی سوالات مشتریان است.

کمپین بلک فرایدی قهوه واکا و رکورد فروش قهوه در ایران

قهوه واکا در آذر ۱۴۰۲ کمپین بلک فرایدی خود را با عنوان «تخفیفات جادویی قهوه واکا» اجرا کرد. این کمپین که توسط آژانس برندسازی ذن طراحی شده بود آمارهای جالب توجه‌ای در زمینه فروش‌ آنلاین قهوه به ثبت رساند و احتمالا رکورد فروش آنلاین قهوه در ایران را شکست.

در این کمپین سایت قهوه واکا حدود ۱۵۰ هزار بازدید را توسط ۴۰ هزار کاربر یکتا ثبت کرد.

همچنین در این مدت فروشگاه آنلاین قهوه واکا بیش از ۱۰۰۰ سفارش را ثبت کرد که در آن بیش از ۲۰۰۰ محصول فروخته شد. که این آمار برای یک سایت تخصصی فروش آنلاین قهوه در ایران بی‌سابقه است.

پرفروش‌ترین محصولات در این کمپین:

۱- قهوه ترکیبی ۳۰ عربیکا ۷۰ روبوستا

۲- قهوه فوری نسکافه کلاسیک

۳- قهوه ترکیبی ۷۰ عربیکا ۳۰ روبوستا

۴- قهوه فوری نسکافه گلد اکوادور

۵- قهوه ترکیبی ۵۰ عربیکا ۵۰ روبوستا

۶- پودر کافی میت

۷- قهوه اختصاصی قهوه واکا

۸- پودر قهوه ترک

۹- قهوه ترکیبی ۱۰ عربیکا ۹۰ روبوستا

۱۰- قهوه ترکیبی ۲۰ عربیکا ۸۰ روبوستا

ایمان اشرف مدیر آژانس برندسازی ذن که طراح برند قهوه واکا و این کمپین بوده است می‌گوید: ما برای قهوه واکا شخصیت برند جادوگر را در نظر گرفتیم و همواره این کانسپت را در مدل‌های مختلف و از چنل‌های مختلف مثل لوگو، رنگ‌ها، لحن، تبلیغات، شبکه‌های اجتماعی، سایت و … منتقل کرده‌ایم. کمپین بلک فرایدی واکا نیز از این قاعده مستثنا نبوده و قطعا یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت این کمپین یکپارچگی برند در انتقال پیام و داشتن استراتژی برند مناسب و برجسته بوده است که در زمان مناسب بیشترین اثرگذاری را در فروش و موفقیت کمپین گذاشته است.

سفارش قهوه اختصاصی قهوه واکا

بهترین ویژگی سایت قهوه واکا بخش قهوه اختصاصی آن است که در آن مشتریان می‌توانند در چند مرحله به سادگی قهوه دلخواه خود را سفارش دهند. در مرحله اول باید دستگاه قهوه ساز خود را انتخاب کنند. در مرحله بعد درصد قهوه عربیکا و روبوستا و همچنین وزن کل قهوه وارد می‌شود و در مرحله آخر نوع خواستگاه قهوه عربیکا و روبوستا انتخاب می‌شود و تمام! از این طریق به راحتی مشتریان می‌توانند قهوه اختصاصی و سفارشی خود را به ثبت برسانند که قهوه واکا نام این ویژگی جالب خود را «قهوه جادویی» گذاشته است.

آدرس و شماره تلفن شعب قهوه واکا

آدرس وبسایت:

vakacoffee.com

قهوه واکا شعبه فاطمی

آدرس: خیابان فاطمی، روبروی وزارت کشور، مجاورت پلیس ۱۰+، پلاک ۶۸

شماره تلفن: ۰۹۱۲۰۵۷۲۱۲۸ / ۰۲۱۸۸۳۹۰۱۶۶

قهوه واکا شعبه شهرک غرب

آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان درختی، جنب مرکز خرید خلیج فارس

شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۳۸۵۵۱۹

قهوه واکا شعبه سهروردی

آدرس: سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، نبش نسترن شرقی

شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۵۰۹۳۱۸

قهوه واکا شعبه گیشا

آدرس: کوی نصر، نبش کوچه چهارم

شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۲۸۵۵۸۵

قهوه واکا شعبه اباذر

آدرس: بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، جنب مجتمع پردیس زندگی

شماره تلفن: ۰۹۳۶۶۴۴۱۶۳۴

قهوه واکا شعبه یوسف آباد

آدرس: یوسف آباد، خیابان اسد آبادی، بین خیابان ۴۸ ام و ۵۰ ام

شماره تلفن: ۰۹۳۶۶۴۴۱۶۳۴ / ۰۲۱۸۸۰۵۱۱۳۸

Rate this post

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.