تعمیرات پرینتر در محل با تعرفه ای مناسب!

0

برای استفاده از خدمات تعمیرات پرینتر در محل شما همواره باید از بهترین تیم‌های ایرانی استفاده کنید. مشکلات مربوط به پرینتر، مشکلات آزار دهنده‌ای هستند که می‌توانند یک کسب و کار  را به صورت کامل، برای مدت زمان مشخصی از کار بیندازند. این مشکلات می‌توانند دسته‌بندی‌های متنوعی داشته باشند. گاهی اوقات موتور اصلی پرینتر با مشکل مواجه شده و گاهی اوقات هم خرابی به نرم‌افزار اشاره دارد. در هر صورت برای تعمیر پرینتر لیزری یا جوهر افشان، کاربران باید خدمات بهترین تیم‌های ایرانی فعال در این زمینه را مورد استفاده قرار دهند. تخصص و مهارت در حوزه تعمیر پرینتر حرف اول را می‌زند.

تعمیر پرینتر

مراحل تعمیر پرینتر در محل کدام‌اند؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که ذهن کاربران را برای تعمیرات پرینتر در محل به خود درگیر می‌کند، مراحل تعمیر است. مراحل تعمیر پرینتر در محل می‌تواند تحت تاثیر متغیر‌های مختلفی کم و زیاد شود. نوع پرینتر یکی از همین عوامل پر اهمیت است. مسلماً روند تعمیر پرینتر canon با روند تعمیر پرینتر hp مراحل یکسانی ندارد. پس برای بررسی‌های تخصصی‌تر شما باید بر اساس نوع پرینتر خود به دنبال بهترین تعمیر کار بگردید.

اگر بخواهیم به صورت عمومی مراحل تعمیرات پرینتر در محل را بررسی کنیم، اولین مرحله به عیب‌یابی اختصاص دارد. در طی روند عیب‌یابی، کارشناسان پرینتر را از نظر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری با توجه به علائمی که شما ذکر کرده‌اید بررسی می‌کنند. پس از عیب‌یابی، آن‌ها گزارشی را در اختیارتان قرار می‌دهند که در طی آن مشکل و مدت زمان مورد نیاز برای حل آن درج شده است.

اگر مشکل نرم‌افزاری یا مربوط به کارتریج بود، کارشناسان بلافاصله نسبت به تعمیر آن اقدام می‌نمایند. به خاطر داشته باشید که تعمیرات پرینتر در محل همیشه امکان‌پذیر نیست. گاهی اوقات آسیب دیدگی‌های پرینتر مربوط به قطعات داخلی آن می‌باشد. در این شرایط آسیب دیدگی باید توسط مراکز تعمیراتی مورد بررسی قرار گیرد.

سومین مرحله تعمیرات پرینتر در محل، به تست اشاره دارد. زمانی که کارشناسان راه حل را روی دستگاه اعمال کردند، باید نسبت به تست مجدد اقدام نمایند. با انجام تست، کارشناسان اطمینان حاصل می‌کنند که مشکلات پرینتر حل شده و دستگاه شما مجدداً آماده کار است. در نهایت، اگر آن‌ها قطعه یا پنلی را از روی پرینتر باز کرده‌اند، مجدد به آن متصل کرده و دستگاه را به شما تحویل می‌دهند. به خاطر داشته باشید که نوع خرابی هم می‌تواند مراحل و سرعت تعمیر پرینتر را تحت تاثیر خود قرار دهد. آسیب دیدگی‌های شدید‌تر به مراحل پیچیده‌تر و زمان بیشتری هم نیاز دارند.

تعمیرات پرینتر در محل

رایج‌ترین مشکلات و خرابی‌های پرینتر کدام‌اند؟

کاربران در شرایط متنوعی به تعمیر پرینتر در محل به صورت سریع نیاز پیدا می‌کنند. پرینتر‌ها تجهیزات الکترونیکی بوده و طول عمر نا محدود ندارند. بالاخره یک روز هر پرینتری با مشکل مواجه می‌شود. آشنایی با رایج‌ترین خرابی‌ها و مشکلات پرینتر، به شما اجازه می‌دهد تا خیلی راحت‌تر نسبت به تعمیر این دستگاه اقدام نمایید. در لیست زیر، شما می‌توانید چند مورد از رایج‌ترین آسیب دیدگی‌ها و خرابی‌های پرینتر را مشاهده کنید.

 • چاپ کند پرینتر
 • اخطار‌های مختلف
 • ارسال دستور چاپ به پرینتر اشتباهی
 • کند بودن پرینتر وایرلس
 • چاپ نشدن محتوا در پرینتر وایرلس
 • مشکلات صفحه‌بندی برای چاپ با پرینتر
 • شل شدن سینی کاغذ پرینتر
 • سه چراغه شدن
 • گیر کردن کاغذ در پرینتر
 • پرینت دو صفحه روی یکدیگر
 • پرینت به صورت برعکس
 • چشمک زدن چراغ‌های پرینتر
 • چاپ شدن کمرنگ گوشه صفحه

البته که یک سری از این مشکلات، رایج تر از سایر موارد هستند. برای بررسی دقیق وضعیت یک پرینتر و تعمیر آن، شما همواره باید به دنبال راه حل بر اساس مدل و برند سازنده پرینتر خود باشید. شرکت‌‎های تولیدی از تکنولوژی‌‎های متنوعی استفاده کرده و این مسئله خرابی‌‎های رایج پرینتر را تغییر می‌دهد.

مشکلات رایج پرینتر
مشکلات رایج پرینتر

حل مشکل پرینت نگرفتن عکس

حال بیایید تا چند مورد از رایج‌ترین خرابی‌های پرینتر لیزری را مورد بررسی قرار دهیم. گاهی اوقات افراد به دنبال استفاده از خدمات تعمیرات پرینتر در محل برای حل مشکل عکس نگرفتن پرینتر هستند. پرینتر‌های جوهر افشان همواره از کارتریج‌های رنگی استفاده می‌نمایند. اگر شما به دنبال چاپ یک عکس سیاه و سفید هستید، حتی اگر یک کارتریج پرینتر خالی باشد، دستگاه عکس را چاپ نمی‌کند. البته که یک سری راه حل‌های نرم‌افزاری خاص هم برای این مشکل در نظر گرفته شده است. مثلاً شما می‌توانید عکس را در برنامه Paint ویندوز باز کنید و مجدد نسبت به پرینت آن اقدام نمایید.

تعمیرات پرینتر در محل با مشکل سه چراغ روشن

سه چراغه شدن، دیگر حالتی است که در طی آن شما به تعمیرات پرینتر در محل نیاز دارید. گاهی اوقات افراد با روشن کردن پرینتر لیزری خود، متوجه می‌شوند که دستگاه در حالت سه چراغه قرار گرفته است. سه چراغه شدن دستگاه به معنای آسیب دیدگی‌های شدید اجزای داخلی می‌باشد. در این شرایط، کاربران باید بهترین روش‌های مربوط به تعمیر را مورد استفاده قرار دهند. دلایل متنوعی را می‌توان برای این مشکل مطرح کرد. گاهی اوقات دستگاه بیش از حد خاک گرفته و گاهی اوقات هم حشرات در دستگاه تخم‌گذاری کرده‌اند. در هر صورت شما باید نسبت به پاک‌سازی کامل پرینتر اقدام نمایید.

تعمیرات پرینتر‌‎های خراب
تعمیرات پرینتر‌‎های خراب

نکات مهم برای استفاده از خدمات تعمیرات پرینتر در محل

در نهایت، اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات تعمیرات پرینتر در محل هستید، لزوماً باید به یک سری نکات خاص توجه کنید. امروزه مدل‌های زیادی از انواع پرینتر در بازار موجود است. هر کدام از این پرینتر‌ها می‌توانند با یک سری مشکلات خاص مواجه شوند. روند تعمیر پرینتر canon با تعمیر پرینتر hp تفاوت‌های زیادی دارد. جدا از این مسأله، تعمیر پرینتر لیزری با پرینتر‌های جوهر افشان هم فرق می‌کند. پس، بهتر است که بر اساس نوع پرینتر خودتان درخواست را ثبت کنید. جدا از این مسأله، برای استفاده از خدمات تعمیرات پرینتر در محل شما باید خدمات بهترین تیم‌های ایرانی فعال در این زمینه را مورد استفاده قرار دهید. استفاده از خدمات بهترین‌ها به شما اجازه می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به حل مشکلات دستگاه خود اقدام نمایید.

نکات مهم تعمیرات پرینتر
نکات مهم تعمیرات پرینتر

استفاده از مجموعه تعمیر کامپیوتر تهران برای تعمیرات پرینتر در محل

در نهایت، اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات تعمیر پرینتر در محل هستید، می‌توانید هم اکنون از مجموعه تعمیر کامپیوتر تهران استفاده کنید. مجموعه تعمیر کامپیوتر تهران با داشتن سابقه‌ای درخشان در این زمینه، همواره آماده رفع نیاز کاربران و ارائه خدمات به آن‌ها می‌باشد. مجموعه تعمیر کامپیوتر تهران، ۱۴‌ایستگاه کاری در نقاط مختلف این شهر داشته و آماده رفع نیاز کاربران در سریع‌ترین زمان ممکن است. کارشناسان و تکنسین‌های حرفه‌ای این مجموعه حداکثر در طی ۱ ساعت به محل شما می‌رسند. آدرس وب سایت این مجموعه https://tamir-pc.com بوده و شما می‌توانید هم اکنون خدماتش را مورد استفاده قرار دهید. برای تماس با تیم این مجموعه شما می‌توانید به شماره‌های مذکور در لیست زیر تماس بگیرید.

 • ۰۹۱۲۲۶۵۴۷۳۶
 • ۲۲۳۸۷۸۶۲
 • ۸۶۰۲۹۹۰۷
 • ۶۶۹۱۹۸۶۳
 • ۴۴۱۰۰۳۳۴
 • ۳۳۵۲۹۶۶۴

مجموعه تعمیرات کامپیوتر تهران راه‌های ارتباطی متنوعی را برای خود در نظر گرفته است. اگر امکان تماس با این مجموعه برای تعمیرات پرینتر در محل وجود ندارد، شما می‌توانید فرم خرابی در انتهای سایت این مجموعه را تکمیل کنید تا کارشناسان آن با شما تماس بگیرند. اگر شما به دنبال ارتباط در شبکه‌های اجتماعی هستید، می‌توانید روی علامت واتساپ در سایت کلیک کنید تا درخواست را از طریق تلفن همراه ثبت نمایید. این مجموعه، قدیمی‌ترین و شناخته شده‌ترین تیم ایرانی فعال در زمینه تعمیرات انواع پرینتر و کامپیوتر به حساب می‌آید. تکنسین‌های حرفه‌ای و تعلیم دیده آن آماده رفع نیاز کاربران در سریع‌ترین زمان ممکن هستند.

Rate this post

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.