با سینمای خانگی، رویاها را زندگی کنید

0

دیدن فیلم روی صفحه بزرگی که ویدئو پروژکتور به وجود می‌آورد لذت دیگری دارد. هر صحنه آدم را غرق خودش می‌کند. هر حرکت، نور و صدا را می‌شود از نزدیک حس کرد. اینطوری آدم در جهان رویایی فیلم‌ها غرق می‌شود.

برای دیدن فیلم‌های مورد علاقه‌تان برروی پرده نمایش لازم نیست به فکر این باشید که سینما آن‌ها را اکران می‌کند یا نه. می‌توانید با انتخاب یک ویدئو پروژکتور مناسب، خانه خودتان را تبدیل به یک سینما کنید. برخلاف چیزی هم که بسیاری فکر می‌کنند، ویدئو پروژکتور نسبت به بسیاری از وسایل خانگی کالای گرانی‌ محسوب نمی‌شود و در عوض می‌تواند لذت و تفریح فراوانی برای همه اعضا فراهم کند.

با وجود یک ویدئو پروژکتور چه چیزی به خانه اضافه می‌شود؟

حرفه‌ای‌تر فیلم ببینید

می‌توانید لیستی از فیلم‌های مورد علاقه‌تان درست کنید و به این ترتیب یک فستیوال واقعی فیلم برگزار نمایید. یا اگر هم می‌خواهید می‌توانید برترین فیلم‌هایی که عرضه می‌شوند را ببینید. ویدئو پروژکتور کمک می‌کند تا حرفه‌ای‌تر فیلم تماشا کنید چون اصلا شرایط و فضایی که می‌سازد متفاوت است.

تفریح بی‌پایان برای کودکان

بدون شک مهمترین طرفدارهای ویدئو پروژکتور در هر خانه‌ای کودکان و نوجوانان هستند. دیدن کارتون و انیمیشن روی پرده لذت دیگری دارد و آنها را میخکوب خواهد کرد.

یک وسیله آموزشی

ویدئو پروژکتور می‌تواند یک وسیله کمک آموزشی خوب نیز محسوب شود. ما در فرآیند یادگیری روز به روز بیشتر به ویدیوها، فیلم‌ها و کلاس‌های آنلاین وابسته می‌شویم. استفاده از ویدئو پروژکتور کمک می‌کند تا با تمرکز بیشتری بتوانیم محتوای آموزشی را ببینیم. این وسیله ساده می‌تواند آنچنان کلاس آنلاین را به خانه‌مان بیاورد، که درست انگار در یک کلاس واقعی هستیم.

بازی‌های ویدیویی

اگر طرفدار بازی‌های ویدیویی هستید قطعا آرزوی داشتن یک ویدیو پروژکتور را هم دارید. انجام بازی‌ها روی پرده بزرگ، بدون آنکه بازتاب نور چشم را خسته کند فوق العاده است. فقط دقت کنید که حداقل دستگاهی که برای بازی ویدیویی مناسب است به طور معمول باید مشخصات فنی بالاتری نسبت به حداقل دستگاهی که فقط برای فیلم دیدن استفاده می‌شود داشته باشد.

تونل زمان با مرور خاطرات

مرور فیلم و عکس‌های خانوادگی با ویدئو پروژکتور آدم را وارد تونل زمان می‌کند. خاطرات سال‌های گذشته، دوستان، خانواده و کسانی که در آن فیلم‌ها هستند در اندازه بزرگ، انگار که خودشان همان جا ایستاده‌اند. روح آدم را تازه می‌کند.

چه ویدئو پروژکتوری بخریم؟

برندهای معتبر ویدئو پروژکتور همانند وانکیو و شیائومی که با قیمت پایین، کیفیت خوبی داشته باشند و مناسب استفاده خانگی باشند در دسترس هستند. لازم است ابتدا انواع مدل‌ها را بررسی کنید و سپس بر اساس فضایی که می‌خواهید در آن از ویدیو پروژکتور استفاده کنید، دستگاه موردنظرتان را خریداری نمایید. توجه کنید که برای اینکه خریدی کم هزینه‌تر داشته باشید بهتر است روی محیطی که می‌خواهید از آن استفاده کنید تمرکز نمایید. اگر بتوانید محیط را تا حد امکان تاریک و یا کم‌ نور کنید، ویدیوپروژکتورهایی با توان نوردهی کمتری نیاز دارید که قیمت آنها پایین‌‌تر است. بنابر این اگر می‌خواهید اقتصادی خرید کنید این مورد را جدی بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.