پرشین چت | معرفی سایت چت آنلاین و پر طرفدار

0

پرشین چت یکی از ایمن ترین چت روم های سایت به شمار میرود و با ظاهری جذاب و زیبا نظر کاربران  بسیاری را به خود جلب کرده است.

که  میتوان به تم زیبایی که  ورودی چتروم و داخل چت روم نهادینه شده اشاره کرد همچنین  پرشین چت یکی از قدیمی ترین سایت های چت روم است که از سال۸۹ فعالیت خود را اغاز کرده است.

به همین امر در ذهن ها خاطره های زیادی یه جا گذاشته  و در ذهن ها ماندگار است  و اعتماد زیادی را در بین کاربران خود  ایجاد کرده است.

و همچنین برای امنیت کاربران پرشین چت از اختصاصی ترین سرور خود به موجب حفظ اطلاعات کابران استفاده کرده و همین امر موجب ایجاد اعتماد کاربران به پرشین چت میشود.

برای ورود به چت روم پرشین چت میتوانید بدون عضو باشید و بعد اگر  چت روم را پسندیدید و راضی بودید میتونید عضو شید و از دیگر امکانات چت روم به خوبی بهرمند شوید

زیرا بعضی امکانت برای کابران عضو  و ویژه به بالا باز میشود  پس در چت روم احساس چت عضو شوید و لحظلت خوبی را رقم بزنید.

اولین چت روم  بر خط با نام  تاکو ماتیک توسط دوج برون و  داوید آ والی در سال ۱۹۷۴ بر روی سیستم پلاتو  در دانشگاه ایلینوی در اربانا طراحی شاین سیستم تا اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی در میان کاربرهای پلاتو بسیار استفاده می‌شد و تا ۵ کاربر به صورت هم‌زمان می‌توانستند بر روی آن فعالیت کنند.

همچنین بعد از آن چت روم های متعددی به وجود آمد اما با امکانات خیلی کم فقط  فایل متنی ارسال میشد  اما به مرور زمان و پیشرفت تکنلوژی چت روم ها امکانات زیادی دریافت کردند.

همچنین چت روم پرشین چت  در سال۸۹  که فعالیت خود را آغاز کرد هرچند با امکانات کم اما جای خوبی را در دل کاربران خود باز کرد و خاطرات خوبی را در زمان خوب به جا گذاشت و رفته رفته  با پیشرفته شدن تکنلوژی پرشین چت هم مانند بسیاری از چت روم ها سرور های اختصاصی خود را دریافت کرد و امکانت زیادی در فضای چت روم برای اعضای خود  فراهم نمود از جمله تغییر فونت رنگ ارسال عکس ساخت پرفایل اختصاصی کاربر

و اعم از این امکانات خوب که موجب خوشحالی و رضایت کاربران شد.

حالا چرا پرشین چت؟

چون پرشین چت از سرور های قدرت مند و امنیت بالا استفاده میکند که امکانات زیادی مثل ارسال فیلم و اهنگ و عکس پروفایل و پست و لایک دیس لایک دارد. از جمله پرشین چت با پشتیبانی تیم طراحی چت روم تهی طرح به مدیریت یاسر نظری  پشتیبانی میشود تیم تهی طرح با سابقه چندین ساله ای که داشته توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند به همین دلیل پرشین چت نیز به تهی طرح انتقال یافته تا مشکلی برای کاربرانش پیش نیاید

پرشین چت با مدیریت خوب توانسته تمام امور چت روم را نظارت کند و امنیت را در بین کاربران خود برقرار کند و با امکانات فراوان موجب رضایت بخشی کل اعضای چت روم است گاهی استفاده مکرر از چت ممکن است اسیب های جبرام ناپذیری را در پی داشته باشه به  همین منظور بهتر از از استفاده  درست و هدفمند از چت روم بهرمند شوید زیرا  گاهی باید  کمی ذهن را ازاد گذاشت تا در مورد مسائل به وجود امده تفکر کند  وبتواند در چت روم هم نکات مثبتی را به خود و دوستان خود گوش زد کند.

همچنین چت روم پرشین  محیطی مناسب برای دور همی دوستانه شبانه یا روزانه میباشد  که  رفاقت و صمیمیت از زمان های قدیم بین کاربرانش زبان زد  است,  همچنین در داخل چت روم فایل اموزش چت روم  قرار گرفته شده که شما با کلیک روی آن از اموزش  چت روم بهرمند میشوید و همچنین برای سرچ ما آدرس پرشین چت در قسمت سرچ گوگل کلمه  پرشین چت یا  در نوار آدرس www.persieanchat.fun را سرچ کرده و عضو شوید و از هم نشینی و گفتگو با دوستان خود لذت ببرید.

یا حتی امکاناتی در سایت پرشین چت هست به نام اتاق کنفرانس گاهی شما میخواهید با دو یا سه نفر از دوستانتان گپ اختصاصی داشته باشی به همین منظور  میتوانید از اتاق کنفرانس  که شبیه به چت خصوصی است ولی با فرق این که به جای یک نفر با سه یا چهار نفر هم میتوانید  صحبت و از گفتگو با دوستان خود لذت ببرید هپچنین میتوانید اگر مشکلی پیش امد سریعا به درجه داران در چت روم پرشین چت اطلاع دهید و همچنین پرشین چت با نظارت ۲۴ ساعته حس امنیت را برای شما کابران به ارمغان می اورد.

در چت روم پرشین چت هیچ وقت به هیچ   وجه چت روم بدون ناظر نمی ماند  زیرا یکی از قوانین نظارت در پرشین چت نظارت درست درجه داران در چت روم میباشد  که همین امر موجب افزایش امنیت و جلوگیری از ورود افراد سودجو میشود

و شما میتوانید اگر در خصوصی به مشکلی بر خوردید شخص مورد نظر را مسدود یا  گزینه گزارش را زده  و به درجه داران اطلاع دهید با فرد  مورد نظر برخورد میشود پرشین چت در تمام این چند سال اخیر و هم اکنون سعی در تلاش است که محیطی ارام را برای دوستداران چت فراهم سازد

قوانین چت روم پرشین چت  مطابق قوانین جمهوری اسلامی میباشد و همچنین  با رعایت قوانین و ایجاد نظم  به مرور بر درجه و امتیاز کاربران افزوده میشود یکی از قوانین پرشین چت  استفاده از کلمات مرتبط با محیط و جوامع اسلامی

و همچنین  راه انداختن هر گونه بحث سیاسی  که مغایرت داشته باشه با  قوانین جمهوری اسلامی اخراج در پی دارد و همچنین کاربرانی که  به جای اسم مستعار مناسب از الفاظ رکیک استفاده میکنند

برای همیشه اخراج خواهند شد

و اما میخواهیم  بدانم آیا چت روم هم تاثیری بر رفتار ما دارد یا خیر؟

بله  اگه چهار چوب های قوانین خوده فردی و  مجاز های چت روم را رعایت نکنید, ممکن است  رفتار ما دچار تغییر شود و با همین تغییر ممکن است در زندگی خود به دور از مجازی  اسیب های جبران ناپذیری را بر خود و اطرافیانمان وارد کنیم .

اما اگر بتوانیم کنترل رفتار خود را داشته باشیم چت روم نمیتواند تاثییری بر رفتار ما داشته باشه همه چیز بستگی به خو شخص دارد که ایا بتواند اراده خود را قوی نگه دار در مقابل با افراد سودجو و فرصت طلب یا خیر.

همیشه و همه جا چت روم ها مکانی برای دوست یابی و تعامل بیشتر به صورت پیام متنی با اطرافیان خود بوده است .

ایا میشود  این مکان دوستی را به جای بد تبدیل کرد؟ بله گاهز یک سری افراد هستند که متاسفانه با توهین به مقدسات و زیر پا گذاشتن شئونات اخلاقی سعی در اختلال  چت روم ها و بر هم زدن ارامش مردم دارند .

اما ما کاربران باید انقد باهوش باشیم ک فریب چنین افرادی را نخوریم و هرکس که ایجاد مزاحمت کرد سریعا به ناظرین یا معاونین اطلاع دهید.

چت روم همیشه مکانی بوده برای اشنایی و  گپ های دوستانه صمیمی و یافتن افراد جدید به عنوان رفیق همراه ولی  به یاد داشته باشید پرشین چت در کنار  حس صمیمی بود و رفقات های پایدار  امنیت به سزایی در چت روم خود ایجاد کرده است.

که موجب رضایت کاربران خود شده است همچنین  میتوان به  امکاناتی از نظیر بازی های انلاین در چت روم پرشین چت  اشاره کرد که به منظور سر گرم کردن افراد  میباشد و ساعات خوشی را در کنار دوستانتان میتوانید در پرشین چت سپری کنید

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.