نرم افزار تیکتینگ چگونه به رشد کسب و کارها کمک می کند؟

0

نرم افزار تیکتینگ و نرم افزار CRM از جمله نرم افزارهایی است که می توانند به رشد کسب و کارها کمک کنند و آنها را در مسیر پیشرفت قرار دهند. هر چقدر به تهیه نرم افزارهای مختلف برای کسب و کار خود توجه بیشتری داشته باشید به همان اندازه بهتر می توانید از داده هایی که در کسب و کارتان وجود دارند استفاده نمایید و در نتیجه این مسئله می تواند به رشد و برندسازی کمک کند. شما باید با خرید سامانه تیکتینگ و یا خرید نرم افزار سی ار ام به رشد کسب و کار خود کمک کنید.

نرم افزار تیکتینگ و قابلیت ساماندهی به درخواستها و شکایات مشتریان

ممکن است کسانی که به دنبال خرید سامانه تیکتینگ هستند در این باره سوال داشته باشند که ویژگی های این نرم افزار چیست. یکی از مهمترین مواردی که باعث شده است استفاده از این نرم افزار مد نظر قرار گیرد قابلیت سامان دهی به درخواست ها و شکایات مشتریان است. به طور مثال، تصور کنید شما در زمینه ارسال پیامک های گروهی برای کسب و کارها فعال هستید. بی شک کسب و کارهایی که از سامانه های پیامکی شما استفاده می کنند سوالات زیادی در مورد خدماتتان دارند و همین امر باعث می شود که آنها به کسب و کار شما مراجعه کنند و در پی رفع مشکلات و یا پاسخ به سوالات خود باشند. نرم افزار تیکتینگ در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

ویژگی های دیگر نرم افزار تیکتینگ

در ادامه به معرفی ویژگی های دیگر نرم افزار می پردازیم:

 • مدیریت درخواست‌ها: سامانه تیکتینگ به شما این امکان را می‌دهد تا درخواست‌های مشتریان را بهینه سازی کنید.

 • پایگاه دانش: سامانه تیکتینگ به شما این امکان را می‌دهد تا پاسخ سوالات متداول را در قالب یک نظم کلی ذخیره کنید و پاسخ را در زمان کوتاه برای مشتریان خود ارسال نمایید.

 • پیگیری وضعیت: سامانه تیکتینگ به شما این امکان را می‌دهد تا روند پاسخگویی به مشتریان را تحت نظارت داشته باشید.

 • تخصیص دپارتمان: سامانه تیکتینگ به شما این امکان را می‌دهد تا درخواست‌های مشتریان را به دپارتمان‌های مختلف مثل پشتیبانی، فنی، مالی و غیره ارسال کنید.

 • گزارش‌گیری: سامانه تیکتینگ به شما این امکان را می‌دهد تا گزارش‌های مختلفی از عملکرد پشتیبانی و پاسخ‌گویی به درخواست‌های مشتریان دریافت کنید.

 • ارتباط با مشتریان: سامانه تیکتینگ به شما این امکان را می‌دهد تا با مشتریان خود به صورت آنلاین و از طریق یک رابط کاربری ساده و کارآمد ارتباط برقرار دهید.

 • یادآوری و تکرار درخواست‌ها: برخی از سامانه های تیکتینگ به شما این امکان را می‌دهند که یک درخواست را به صورت یادآوری شده تنظیم کنید تا در زمان مشخصی به آن پاسخ دهید.

 • امنیت: نرم‌افزار تیکتینگ باید از امنیت بالایی برخوردار است تا اطلاعات حساس مشتریان محفوظ بماند.

 • انطباق‌پذیری: سامانه تیکتینگ با محیط‌های مختلف سازگاری دارد و پاسخگوی نیازهای شماست.

چرا کسب و کارها به نرم افزار CRM نیاز دارند؟

نرم افزار CRM برای شرکت های زیر مناسب است:

 • شرکت ‌های کوچک و متوسط: شرکت‌های کوچک و متوسط به دلیل محدودیت های بودجه و منابع نیاز به نرم افزار CRM دارند تا به بهبود روابط با مشتریان کمک کنند و کیفیت کار خود را بالا ببرند.

 • شرکت ‌های بزرگ: شرکت‌های بزرگ نیز به دلیل تعداد زیادی از مشتریان و پیچیدگی های فرآیندهای کاری باید از نرم افزار سی ار ام استفاده کنند.

 • شرکت ‌های خدماتی: شرکت‌هایی که خدماتی را ارائه می‌دهند، به دلیل نیاز به تماس مکرر با مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آن‌ها، به نرم افزار سی ار ام نیاز دارند.

 • شرکت ‌های فروش: شرکت‌هایی که کالا یا خدماتی را به مشتریان می فروشند، نرم افزار سی ار ام را به منظور بهبود فرآیندهای فروش و بهبود روابط با مشتریان باید به کار ببرند.

 • شرکت‌های تولیدی: شرکت‌های تولیدی به دلیل نیاز به تحلیل داده هایی که در اثر ورود مشتریان به کسب و کارشان به وجود می آید به نرم افزار سی ار ام نیاز دارند.

 • شرکت‌های بانکی و مالی: شرکت‌های بانکی و مالی به دلیل نیاز به دلیل بهبود فرآیندهای خدماتی، به نرم افزار سی ار ام نیاز دارند.

 • شرکت‌های خیریه: شرکت‌های خیریه از جمله شرکت هایی هستند که برای تحلیل داده ها نیازمند نرم افزار سی ار ام هستند.

خرید نرم افزار سی ار ام به کجا مراجعه کنیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد نرم افزار تیکتینگ در اختیار شما قرار دهیم. این نرم افزار با سامان دهی و مدیریت درخواست ها و شکایات مشتریان باعث می شود که مشتریان رضایت زیادی از خدمات داشته باشند و در نتیجه برند شما به یک برند شناخته شده و معتبر تبدیل می شود. با استفاده از نرم افزار تیکتینگ می توانید به مزایای زیادی دست پیدا کنید. اگر به دنبال مرکز معتبری برای خرید نرم افزار سی ار ام و یا نرم افزار تیکتینگ هستید می توانید به سایت جولیو وارد شوید و از امکانات بی نظیر این نرم افزارها بهره مند شوید.

Rate this post

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.